Oferta dla klientów indywidualnych

Sesje indywidualne

Oferta malowania indywidualnego obejmuje szeroką gamę różnorodnych wzorów. Klienci mogą zdecydować się na tradycyjne motywy arabskie lub indyjskie, wzory typu “fusion”, będące połączeniem klasycznych wzorów hennowych z nowoczesną ornamentyką bądź na bardziej realistyczne wzornictwo tatuażowe. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia! Wzory inspirowane klasycznymi ornamentami malowane są od ręki, na żywo – przez co są unikatowe i niepowtarzalne. Na specjalne życzenie klienta możliwe jest wcześniejsze wykonanie projektu graficznego.

Sesje zdjeciowe

Czasowy tatuaż wykonany henną lub jaguą może być czymś więcej niż tylko indywidualną przyjemnością. Zdobienie ciała świetnie sprawdza się jako element charakteryzacji na potrzeby sesji fotograficznych w szerokiej gamie rodzajów: ślubnej, portretowej, reklamowej, modowej lub artystycznej. Pasuje do tematyki orientalnej, boho, etno lub cosplay.

Bon podarunkowy

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent? Czy może być coś lepszego i bardziej oryginalnego niż zdobienie ciała henną?! Ten podarunek zawrze w sobie odrobinę magii, trochę więcej luksusu i niesamowicie dużo zabawy! Gwarantuję, że taki prezent ucieszy każdego. Wartość ustalamy indywidualnie, bon ważny jest przez 6 miesięcy od momentu wręczenia. W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu.

Warsztaty

Warsztaty to wyjątkowa okazja do poznania tajników sztuki malowania henną. Zajęcia obejmują część teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej uczestnicy zdobywają podstawową wiedzę o hennie: jej pochodzeniu, właściwościach, historii oraz zastosowaniu w kosmetyce i naturalnej medycynie. Dowiadują się także, jakie znaczenie symboliczne ma malowanie ciała i jakie rytuały są z nim związane. Część praktyczna to czas na zabawę i twórczą ekspresję. Uczestnicy poznają charakterystyczne wzory indyjskie i arabskie oraz najbardziej popularną technikę aplikacji henny – za pomocą rożków. Każdy uczestnik otrzymuje zestaw materiałów i samodzielnie tworzy swoje własne, niepowtarzalne wzory.

Kursy indywidualne

Kurs indywidualny to poszerzona i zindywidualizowana wersja warsztatów, oparta na intensywnym mentoringu 1:1. Kurs rozbudowany jest m.in. o moduł samodzielnego przygotowywania pasty, podstawy wzornictwa i kompozycji lub zasady pracy z klientem. Możemy dostosować go Twoich indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

Henna Ciążowa

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Może być czasem, w którym zwracamy się do swego wnętrza, w którym czujemy silny kontakt ze swoim ciałem i z siłą swojej kobiecości. Malowanie henną ciążowego brzuszka może być pięknym sposobem na celebrowanie zmian i nowego etapu w życiu przyszłej mamy. Każdy wzór ciążowej henny ustalam indywidualnie – nigdy nie ma dwóch takich samych, bo każda z nas ma inną naturę, inne potrzeby i inną energię. Sesja malowania brzuszka jest często także momentem relaksu, rytuałem przyjemności i odpoczynku. Malowanie ciążowego brzuszka jest świetnym elementem imprez babyshower oraz niezaprzeczalnym hitem ciążowych sesji zdjęciowych!

Przymierz tatuaż

Marzysz o tatuażu, ale masz wątpliwości co do trwałego tatuowania? Nie masz pewności, czy wzórbędzie dobrze wyglądał, czy jego wielkość i umiejscowienie będą odpowiednie? Zapraszam Cię doskorzystania z wyjątkowej opcji: „Przymierz tatuaż”! Wzór wykonany jaguą pozwoli Ci wypróbować wymarzony wzór, ponosić go przez dwa tygodnie i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jagua zapewnia kolor zbliżony do tatuażu permanentnego i daje dobre rozeznanie, jak tatuaż będzie wyglądał na ciele. Posiadasz już projekt, czy szukasz oryginalnego pomysłu? Zapraszam do kontaktu!