Oferta dla firm

Stanowisko na wydarzeniach firmowych

Stanowisko z malowaniem henną jest ciekawą atrakcją na imprezach firmowych. Gwarantuje dobrą zabawę: intryguje, ciekawi, pozwala poczuć magię i egzotykę. Sam „tatuaż” jest miłą pamiątką po evencie. Bogaty wachlarz wzornictwa pozwala dostosować ofertę do tematu wybranego wydarzenia. Jeśli mają Państwo więcej pytań – zapraszam do kontaktu!

Warsztaty Integracyjne

Warsztaty to nie tylko wyjątkowa okazja do poznania tajników malowania henną. To także okazja do kreatywnej, wspólnej zabawy w zamkniętym gronie osób i integracja w przyjaznej i twórczej atmosferze. Warsztaty artystyczne sprzyjają ożywieniu relacji między pracownikami, rozwijaniu twórczego potencjału grupy, stymulują poprzez naukę nowych narzędzi i metod działania.

Warsztaty dla dzieci

Malowanie henną to dobra zabawa również dla dzieci! Oferta warsztatowa dla najmłodszych obejmuje barwną opowieść o Indiach, projektowanie rangoli (hinduskich mandali) oraz samodzielne malowanie henną. Jest to dla dzieci okazja do poznania fragmentu obcej kultury oraz nowej dziedziny sztuki. Tworzenie wzorów z henny rozwija kreatywność i naturalną potrzebę eksperymentowania, w oryginalny sposób pozwala ćwiczyć skupienie oraz twórczą precyzję. Jest też po prostu okazją do wesołej zabawy, z której każdy uczestnik zabiera pamiątkę w postaci własnoręcznie wykonanego czasowego “tatuażu”.